Kup do 15:00 - wyślemy dziś - jutro u Ciebie.

0,00 zł

Informacje o sklepie

FILTREO założyłem w 2007 roku. Kupiliśmy wtedy z żoną dom, bo miał nam się urodzić synek. Do domu kupiliśmy lodówkę z kostkarką LG, ale po pół roku okazało się, że lodówka wymaga do dalszego działania filtra, którego nie da się kupić w Polsce.

Miałem już wtedy firmę prowadzącą sklep drukuj24.pl i dzięki temu spore doświadczenie w e-commerce oraz imporcie produktów z całego Świata.

Bez problemu znalazłem odpowiedni filtr w USA, ale koszt dostawy był bardzo wysoki, dlatego od razu kupiłem 7 sztuk.Zamontowałem filtr w lodówce, miałem zapas jeszcze na 3 lata, ale… pomyślałem, że jest wiele takich osób jak ja. I tak powstał nowy sklep: filtreo.pl.

W ciągu tych kilkunastu lat FILTREO dostarczyło filtry do lodówek i ekspresów do kawy do ponad ćwierć miliona użytkowników w Polsce i całej Europie.

Od 2020 roku firma FILTREO zmieniła nazwę na Mama Margaret. Sklep FILTREO pozostał pod oryginalną nazwą, ale otworzyliśmy kolejne sklepy z akcesoriami do domu. W ten sposób możemy zwiększyć skalę działania i zaoferować Klientom jeszcze niższe ceny.

Kupując na FILTREO kupujesz w polskiej firmie rodzinnej, która kieruje się wartościami takimi jak rzetelność i uczciwość.

Jestem dumny z zaufania Klientów, jakie wraz z moimi koleżankami i kolegami zbudowaliśmy przez te wszystkie lata.

Zapraszam do zakupów.
Paweł Polcyn

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 1672 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-14
Towar zgodny z opisem. Szybka wysyłka.
2024-04-14
Solidnie i szybko. Prawdziwy profesjonalizm gorąco polecam
pixelpixelpixelpixel