Kup do 15:00 - wyślemy dziś - jutro u Ciebie.

Akcesoria do ekspresów Bosch

ilość produktów: 33

Strefa dla właścicieli ekspresów Bosch.  

 

Wszystko co widzisz poniżej można i należy użyć z ekspresem Bosch, ale… niekoniecznie z Twoim.  

Filtry wody to jedyne akcesoria do ekspresów Bosch, które zależą od modelu ekspresu. Generalnie są tylko 2 rodzaje filtrów do Bosch:

- takie bardziej podłużne, w kształcie średniej marchewki (marchewkowe) oraz

- takie przypominające trochę figurę do szachów (szachowe).

Jeśli filtr do Twojego ekspresu, który miałaś wcześniej, był marchewkowy, to wszystkie filtry marchewkowe będą pasować do Twojego ekspresu.

 

Jeśli był szachowy, to wszystkie filtry szachowe. 

 

Wszystkie pozostałe akcesoria do ekspresów Bosch, które widzisz poniżej możesz kupować w ciemno i będą pasować. 

 

Zwróć uwagę na boczne manu, gdzie pogrupować te akcesoria. Z każdej grupy potrzebujesz mieć jeden produkt, ale oczywiście możesz mieć też więcej sztuk. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zestawów promocyjnych. W zestawie dostajesz nieco taniej produkty, które i tak powinny znaleźć się w Twojej szafce, gdyż wcześniej czy później Twój ekspres się o nie upomni. 

Zwróć również uwagę, że zamienniki Seltino i Spitze Clean w tej kategorii produkowane są często przez tych samych producentów co produkty marki Bosch, która sama nie produkuje swoich akcesoriów takich jak tabletki do odkamieniania czy tabletki czyszczące. 

 

Aha.

Jeszcze jedno.

Pewnie wiecie, ale warto to jednak przypomnieć: Bosch i Siemens to jest ta sama firma. Jedna firma ma 2 marki produktów. Często jest tak, że akcesoria do ekspresów Bosch to są identyczne akcesoria co te do ekspresów Siemens, ale mają zupełnie inne druki opakowań i logotypy. Taką mają strategię marketingową.

 

Sortuj
Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 1672 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-14
Towar zgodny z opisem. Szybka wysyłka.
2024-04-14
Bardzo dobrze
pixelpixelpixelpixel